Workshop: Ontspannen voor de klas door ademhaling

15:00 – 16:00 | Honoloe

In het onderwijs is de werkdruk vaak hoog, met volle dagen en uitdagende situaties. Tijdens deze interactieve workshop ontdekken we hoe ademwerk kan helpen om stress sneller los te laten, je energie op een natuurlijke manier te verhogen en meer rust te bewaren in contact met studenten. Met praktische technieken die je direct kunt toepassen in je dagelijks werk, geef je jezelf meer ademruimte, letterlijk en figuurlijk.

Na deze workshop kun je:

  • Stress sneller loslaten door ademtechnieken die je zenuwstelsel kalmeren.
  • Je energie verhogen op een natuurlijke manier, zodat je de dag met meer veerkracht doorkomt.
  • Rustiger en evenwichtiger reageren in uitdagende situaties met studenten en collega’s.

Wil jij deelnemen aan deze workshop? Reserveer dan nu jouw ticket voor de Onderwijs InspiratieDag!

Gratis ticket!

Over de spreker

Romilda Vakkers is ademcoach en ervaringsdeskundige op het gebied van intens voelen en weinig ruimte ervaren, terwijl het leven doorgaat. Als voormalig mbo-leerling merkte ze ook hoe ze door de onrust van docenten beïnvloed werd. Door ademwerk heeft Romilda rust, helderheid en verbinding met zichzelf gevonden, en ze begeleidt anderen om diezelfde balans en innerlijke rust te ontdekken in hun dagelijks leven.

Over Elenor Breathwork
Bij Elenor draait alles om ademen met aandacht, met ruimte om te zakken, los te laten en op te laden. In kleine groepen begeleidt Elenor mannen en vrouwen in hun persoonlijke proces, warm, liefdevol en zonder oordeel. De sessies zijn bedoeld voor iedereen die rust in het hoofd, zachtheid in het lijf en meer verbinding met zichzelf zoekt – of het nu gaat om spanning loslaten, emoties doorvoelen of gewoon weer even te zijn.

Volg Romilda op:

Reserveer nu jouw gratis ticket

Wil jij deelnemen aan deze workshop? Reserveer dan nu jouw gratis ticket voor de Onderwijs InspiratieDag! Je hoeft je niet aan te melden voor de workshop. Wie het eerst komt, wie het eerst maalt.

  • Geef een impuls aan je loopbaan met nieuwe inzichten
  • Ontmoet onderwijsinstellingen uit de regio
  • Volg interactieve workshops die direct toepasbaar zijn
  • Laat je inspireren door de bevlogen keynote van Karim Amghar.
Nog
107
tickets beschikbaar

Naam(Vereist)







E-mailadres(Vereist)







Ben je een introducee?(Vereist)


Als je een introducee bent, ontvangen jij en jouw introducent een extra lot voor de onderwijslotterij.


Metafoor onderwijs footer logo
Metafoor onderwijs footer logo