banner image

Werken bij Metafoor Onderwijs

01-06-2019
Peter Schwank

Groei is belangrijk. Voor jou als persoon, in het recruitmentvak en in de organisatie waar je werkt. Dat komt mooi uit, want Metafoor Onderwijs groeit. Hárd. En daar hebben we talent bij nodig. Talent zoals jij!\

Ben jij onze nieuwe collega's?

Metafoor Onderwijs is aan het groeien. Om deze groei nog verder door te laten gaan gaan wij ons team uitbreiden. Ben jij gedreven en ambitieus? Wil je een commerciële baan met een maatschappelijk belang? Bekijk dan vooral onze vacatures!

Werken bij ons

Werken bij Metafoor Onderwijs is elke dag anders! Wil je weten of jouw drive past binnen ons team? Lees dan hier wat werken bij ons betekent. Benieuwd hoe jou dag eruit ziet? Kom erachter via deze link!

Voor wat, hoort wat

Als teamlid werk je hard om onze organisatie nog succesvoller te maken. En hard werk loont! Je werkt niet alleen in een spiksplinter nieuw kantoor je word natuurlijk ook goed gecompenseerd