Docent Verpleegkunde | Regio Rotterdam | 0,8-1,0 FTE
Zorgheld die zijn kennis wil doorgeven? Start als docent Verpleegkunde in regio Rotterdam!
Bij Omgangskunde trainen studenten hun sociale vaardigheden. Met oefeningen krijgen zij handvatten voor het omgaan met veelvoorkomende situaties in werk (en privé). Denk hierbij aan situaties waarin zij grenzen moeten aangeven, respect kunnen tonen of bijvoorbeeld informatie geven.
Het gaat daarbij in de eerste plaats om bewustwording. Als studenten bepaalde zaken waarnemen, kunnen zij er vervolgens naar handelen. In het handelen kunnen zij vervolgens groeien. Daarmee groeit ook hun zelfvertrouwen. Afgestudeerden zijn in staat om flexibel om te gaan met veranderende omstandigheden.
In de zorg (en in andere sectoren) bestaat een grote behoefte aan personeel dat stevig in haar schoenen staat. Medewerkers die problemen oplossen, mogelijkheden zien en goed omgaan met veranderingen.
Om in aanmerking te komen voor de vacature docent Omgangskunde moet je wel aan aantal functie-eisen voldoen:
Dan zijn wij op zoek naar jou. Hieronder hebben wij al een aantal vacatures voor docent Omgangskunde voor jou uitgelicht. Zit jouw droombaan hier toch niet tussen? Dan gaan wij voor jou op zoek naar de ‘job’ die aansluit bij jouw kwaliteiten en wensen.
Zorgheld die zijn kennis wil doorgeven? Start als docent Verpleegkunde in regio Rotterdam!
Taalheld gezocht! Vacature docent Nederlands (1,0 fte) in regio Rotterdam. Solliciteer vandaag nog!
Maak jij als onderwijsgek het verschil als docent Verpleegkunde in regio Utrecht? Solliciteer nu!
Thuis tussen matten, pionnen en teamspirit? Scoor jouw baan als docent Sport & Bewegen in Utrecht!
Spreek jij vloeiend Frans én geef je graag les in regio Zwolle? OUI? Reageer snel, wij zoeken jou!
Wiskundedocent gezocht! Inspireer jij vmbo-leerlingen met jouw rekenkunsten? Solliciteer nu!
Jij brengt de taal, zij bouwen hun toekomst – word NT2-docent in Rotterdam!
Bouw mee aan toekomst als docent NT2/ISK in regio Den Haag voor 0,6-1,0 fte. Solliciteer nu!