Docent Logistiek | Regio Rotterdam | 0,8 – 1,0 FTE

Weet jij logistiek tot leven te brengen in het klaslokaal? Als docent logistiek mbo in regio Rotterdam werk je met studenten op niveau 2 t/m 4 en maak je de vertaalslag van praktijk naar les. Jij weet precies wat er speelt in de logistieke sector en hoe je studenten daarin meeneemt. Spreekt dit jou aan? Reageer dan nu op deze doorlopende vacature.
MBO
|
voor komend schooljaar
|
Max €5495,-
|
Loondienst

Wat ga je doen?

Als docent Logistiek geef je les binnen moderne logistieke opleidingen in de regio Rotterdam en Den Haag en werkt samen met betrokken teams en het werkveld. Je zet jouw praktijkervaring in om activerend en eigentijds onderwijs te verzorgen en studenten voor te bereiden op hun toekomst in transport en logistiek.

Je werkt met BOL- en BBL-studenten van niveau 2, 3 en 4 en vertaalt actuele ontwikkelingen uit het werkveld naar de praktijk in je lessen. Je begeleidt sutdenten in hun leerproces, loopbaan en persoonlijke ontwikkeling.

Naast lesgeven speel je een belangrijke rol in de coaching en begeleiding van studenten, zowel op school als in de beroepspraktijk. Je helpt hen groeien in vakmanschap en zelfvertrouwen.

Wil jij jouw logistieke kennis inzetten voor de volgende generatie professionals? Solliciteer direct en ontdek wat jij kunt betekenen voor het mbo in regio Rotterdam en Den Haag. 

De professional die we zoeken

  • heeft hbo-werk- en denkniveau en bij voorkeur een lesbevoegdheid of PDG (of je bent bereid die te halen)
  • heeft recente praktijkervaring in transport/logistiek
  • heeft ervaring met coaching en begeleiding van studenten, individueel en in groepen.

Waar ga je werken?

Je komt te werken op een moderne, campusachtige omgeving of in een stedelijke dynamische leeromgeving binnen een mbo-onderwijsinstelling waar praktijkgericht leren centraal staat. De leslocaties bij de betreffende scholen hebben betaald parkeren voor de deur, maar heeft uitstekende ov verbindingen. Je werkt in een hecht en verantwoordelijk team waarin samenwerking vanzelfsprekend is en waar veel contact is met het werkveld.

Werken via Metafoor Onderwijs?

Metafoor Onderwijs is er voor jou! Al twintig jaar zijn wij de schakel tussen scholen en docenten.

Je profiteert van de flexibiliteit en ontwikkelkansen van Metafoor Onderwijs, met een beloning die gelijkwaardig is aan die van collega’s in vaste dienst.

Door onze persoonlijke aanpak vind jij de plek waar je tot je recht komt. Samen zorgen we voor onderwijs van topkwaliteit, met een flinke dosis passie en ervaring.

Benieuwd hoe andere docenten het werken met Metafoor Onderwijs ervaren? Lees hun verhalen en laat je inspireren!

Wij bieden:

  • een aanstelling op basis van uitzenden of detachering van 0,8 – 1,0 fte voor het komende schooljaar bij één van onze vertrouwde scholen in de regio
  • een salaris volgens cao mbo in schaal LB met een maximum van €5.495 bruto op basis van een fulltime dienstverband
  • reiskostenvergoeding conform cao mbo waarbij de ov-kosten volledig vergoed worden en een kilometervergoeding van €0,19 cent per km met een max. van 80 km per dag
  • eindejaarsuitkering van 8,33% en een vakantietoeslag van 8%
  • coaching, begeleiding en opleidingsmogelijkheden via de Metafoor Academy

Vragen over de vacature Docent Logistiek | Regio Rotterdam | 0,8 – 1,0 FTE?

Lijkt de vacature Docent Logistiek | Regio Rotterdam | 0,8 – 1,0 FTE jou wat en heb je nog vragen? Mail, bel of stuur een Whatsapp bericht naar Sandra Samlal via +31 6 5390 6093 . Weet je genoeg en wil je solliciteren? Druk op de knop en stuur ons jouw cv.

Ben je enthousiast over deze vacature?

Solliciteer direct
Metafoor onderwijs footer logo
Metafoor onderwijs footer logo

✉ Nieuwsbrief

Abonneer je op onze nieuwsbrief en ontvang elke twee weken:
Passende vacatures
Toegang tot webinars
Blogs en onderwijsnieuws
Regelmatig leuke winacties

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

We wijzen je op onze privacyverklaring.